(258) 431 3586
İletişim
Arama Yap
Site Haritası
Anasayfa
DENİZLİ / BULDAN
Ali Tunaboylu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
X
Ara
Anasayfa
Teşkilat Şeması
Teşkilat Şeması
Muhammet İkbal AKDAĞ
Okul Müdürü
Yunus SOĞANCI
Müdür Başyardımcısı
Barış ÇEŞME
Müdür Yardımcısı
Özay ÖZ
Müdür Yardımcısı
Emrah DÜNDAR
Müdür Yardımcısı
Özgür KIVRAK
Bilişim Teknolojileri Alan Şefi
Nihal ERKAN
Bilişim Teknolojileri Atölye Şefi
Kadri ÖZYAKUT
Bilişim Teknolojileri Atölye Şefi
Ahmet AYDOĞAN
Elektrik/Elektronik Teknolojisi Alan Şefi
Sedat KORKMAZ
Elektrik/Elektronik Teknolojisi Atölye Şefi
Şükrü DEDEOLUK
Elektrik/Elektronik Teknolojisi Atölye Şefi
Mesut ÇETİNBAŞ
Elektrik/Elektronik Teknolojisi Öğretmeni
Mehmet ASLAN
Elektrik/Elektronik Teknolojisi Öğretmeni
Özge ÇEŞME
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi
Bora SEZEN
Yiyecek İçecek Hizmetleri Atölye Şefi
Bahar KARACA
Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni
Tuğba ORUÇ
Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni
Mutlu EKİCİ
Muhasebe Finansman Alan Şefi
Hakan ÇELEBİ
Muhasebe Finansman Öğretmeni
Nilüfer OKLU
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Alan Şefi
Gülay TOKMAN ALİHANOĞLU
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni
Seda YÖNTEM
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni
Fatma AYDIN
Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni
Meltem ARSLAN
Giyim Üretim Teknolojisi Öğretmeni
Sultan YILDIRIM
Giyim Üretim Teknolojisi Öğretmeni
Hüseyin YILMAZ
Büro Yönetimi Öğretmeni
Ali ÖZ
Metal Teknolojisi Öğretmeni
Abdusselam ALİHANOĞLU
Grafik ve Fotoğraf Öğretmeni
Hilal DÜNDAR
El Sanatları Teknolojisi Öğretmeni
Mahmut CANDAR
Motorlu Araçlar Teknolojisi Öğretmeni
Gözde ASİLTÜRK
Matematik Öğretmeni
Mesude AYDINER
Matematik Öğretmeni
Rana ALICI
Matematik Öğretmeni
Gülsüm ASAR
Matematik Öğretmeni
İrem SAÇLI ZEYTİNOĞLU
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Barış AKBAY
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Sema YİĞİT SEZEN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Barış DEMİREL
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Ayşe Sevde ŞEKER
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Mustafa KAHIGAN
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Gülsüm ERGÜN
Fizik Öğretmeni
Süleyman ALICI
Kimya Öğretmeni
Sinem CAN
Biyoloji Öğretmeni
Serkan ÇAMUR
Tarih Öğretmeni
Zeliha ÇETİNBAŞ
Tarih Öğretmeni
Gökhan DEMİRTAŞ
Tarih Öğretmeni
Kamile YAĞCI
Coğrafya Öğretmeni
Halime GÜL
İngilizce Öğretmeni
Ercan ÇELİKYURT
İngilizce Öğretmeni
Mesut ALTINDAĞ
Felsefe Öğretmeni
Küpra Tuğçe ÇETİN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Vicdan BARUT
Beden Eğitimi Öğretmeni
Birol GÜLDANE
Beden Eğitimi Öğretmeni
Ümran Berra SARUHAN
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Mehmet Özcan DURUSOY
Özel Eğitim Öğretmeni
Oğuzhan TUNCER
Özel Eğitim Öğretmeni
Hande Nur KAYA
Rehber Öğretmen